>

"Барселона" на "Ноу Камп" забила 3 голи, але перервала свою 42-матчеву домашню безпрограшну серію

Севільський "Бетіс" обіграв на виїзді чемпіона Іспанії.

"Бетис"

У рамках 12-го туру іспанської Прімери каталонська "Барселона" на "Ноу Камп" приймала севільський "Бетіс" і сенсаційно програла 3:4.

У старті чемпіона і лідера поточного сезону вперше після травми вийшов капітан команди Ліонель Мессі.

Однак перший тайм господарі провели мляво і безініціативно. Навпаки, севільці відповідали гострими контратаками, дві з яких закінчилися взяттям воріт Марк-Андре тер Штегена 0:2.

У другому таймі "Барселона" нарешті "увімкнулася".

При цьому швидкого гола не вийшло, лише в середині тайму Мессі реалізував пенальті 1:2.

І коли здавалося, що футболісти "Барселони" зметуть свого суперника, Джовані Ло Чельсо на 71-й хвилині змусив помилитися голкіпера "Барси" 1:3.

Через 8 хвилин Артуро Відаль знову до мінімуму скоротив відставання господарів у рахунку 2:3.

Гра перейшла в завершальну, гарячу стадію.

Через 2 хвилини арбітр видалив з поля Івана Ракитича, а ще через 2 хвилини "Бетіс" забив четвертий гол 2:4.

"Барселоні" вдалося на 90+4 хвилині лише скоротити своє відставання - дублем у матчі відзначився Мессі.

Таким чином, "Бетіс" перервав фантастичну домашню безпрограшну серію каталонців, яка тривала 42 матчі.

Крім того, підопічні Кіке Сетьєна своєю перемогою дозволили землякам із "Севільї" до одного очка скоротити відставання від "Барси" в турнірній таблиці.

У чемпіонаті Іспанії після минулого туру склалася унікальна ситуація: лідируючий квартет розділяє всього одне очко - у "Барси" 24 очки, у "Севільї", "Атлетіко" й "Алавеса" - по 23.

Не так далеко розташувався і "Реал", з 20 очками займаючи шосте місце.