>

Українська спортсменка виграла приз фейр-плей за допомогу суперниці

Наталія Прищепа повернулася на дистанцію, щоб допомогти фінішувати бельгійці, що впала

Дворазова чемпіонка Європи в бігу на 800 м Наталія Прищепа стала лауреатом Fair Play Award (премії за чесну гру) за допомогу суперниці.

Про це повідомляє Європейська асоціація легкої атлетики.

Українська легкоатлетка допомогла фінішувати суперниці, яка впала під час бігу на Чемпіонаті Європи в Берліні в серпні 2018 року.

Вигравши забіг, Наталія Прищепа повернулася на дистанцію, щоб допомогти фінішувати суперниці, яка впала. Під час кваліфікаційного забігу Чемпіонату Європи на 800 метрів серед жінок бельгійка Рене Ейкенс впала на доріжці під час запеклої боротьби за місце в трійці лідерів. Тому українка повернулася і допомогла суперниці завершити забіг.

Нагадаємо, в першому в історії об'єднаному чемпіонаті Європи з літніх олімпійських видів спорту українська команда завоювала 26 нагород, з яких 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових.