>

"Ворскла" в драматичному поєдинку поступилася "Спортінгу" в Лізі Європи

Полтавчани програли другий матч у турнірі.

Жоване Кабрал

У Полтаві в рамках другого туру групового раунду Ліги Європи "Ворскла" приймала лісабонський "Спортінг" і в драматичному ендшпілі зазнала другої поразки в групі Е 1:2.

Підопічні Василя Сачка виграли перший тайм, завдяки єдиному голу Владислава Кулача (10-та хвилина) 1:0.

У другій половині зустрічі гості підсилили тиск, стали створювати моменти біля воріт Богдана Шуста. Однак до 90-ї хвилини полтавцям вдавалося зберігати свої ворота "сухими".

Розв'язка настала в заключній п'ятихвилинці поєдинку. Спочатку Фреді Монтеро на останній хвилині основного часу розібрався біля штрафного майданчика "Ворскли" з захисниками господарів і зрівняв рахунок 1:1.

А на 90 +3 хвилині господарі вирішили "зловити журавля в небі, замість того, щоб утримати синицю в руках", і помчали виривати перемогу.

При цьому нарвалися на контратаку лісабонців, в якій фінальну крапку поставив Жоване Кабрал 1:2.