>

"Шахтар" удванадцяте виграв Кубок України

У Дніпрі "гірники" обіграли київських динамівців 2: 0

У фінальному матчі на Кубок України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" була зафіксована перемога "гірників" з рахунком 2: 0.

Обидва м'ячі були забиті після перерви.

Рахунок відкрив на 48-й хвилині форвард номінальних гостей Факундо Феррейра, який замкнув дивовижний за точністю крос правого захисника Богдана Бутка 1: 0. У моменті з узяттям воріт Дениса Бойка варто відзначити дії Фреда, який вчасною передачею від центру поля розігнав атаку "гірників".

Через 9 хвилин кияни могли зрівняти рахунок. Однак Андрій П'ятов виручив команду після виходу з ним сам на сам Артема Бесєдіна.

Не забиваєш ти - забивають тобі. Цю аксіому на 61-й хвилині підтвердив Ярослав Ракицький, який зі штрафного перехитрив Бойка 2: 0.

На 75-й хвилині міг реанімувати інтригу в поєдинку Беньямін Вербич, але "гірників" знову виручив П'ятов.

Після цього епізоду кияни знітилися й підопічні Паулу Фонсеки без труда довели справу до заслуженої перемоги.

"Шахтар" у рекордний 12-й раз став володарем Кубка України.

Зазначимо, "Динамо" 11 разів вигравало Кубок.