>

"Динамо" після матчу з "Маріуполем" ускладнило собі боротьбу за "золото" чемпіонату

Кияни сенсаційно зіграли внічию з "Маріуполем"

У рамках 30-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало на стадіоні "Динамо ім. Валерія Лобановського" клуб "Маріуполь" і сенсаційно зіграло внічию 1:1.

Рахунок в матчі на 15-й хвилині ефектним зворотним ударом відкрив форвард гостей Андрій Борячук, 0:1.

Господарі зуміли відігратися на початку другого тайму завдяки точно виконаному Віктором Циганковим пенальті.

До речі, призначення арбітром матчу Анатолієм Абдулою 11-метрового спричинило певні суперечки.

Надалі маріупольці, які борються за зону Ліги Європи, стійко утримували настільки необхідну для вирішення цього завдання нічию.

Зі свого боку кияни мали кілька непоганих моментів, щоб вдруге засмутити голкіпера гостей Євгена Гальчука.

Однак рахунок на табло з 54-ї хвилини не змінився.

Сенсаційна нічия на "Динамо" катастрофічно ускладнила киянам можливість повернути цього сезону звання найсильнішої команди України.

У разі завтрашньої перемоги донецького "Шахтаря" над луганською "Зорею" відрив "гірників" від "Динамо" зросте до 5 очок за два тури до закінчення чемпіонату.