>

"Шахтар" переміг "Рому" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 2:1.

Футбольний клуб "Шахтар" провів перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок з італійською "Ромою" відбувся у Харкові і завершився перемогою гірників - 2:1.

Рахунок у грі відкрили гості: на 41-й хвилині Перотті зіграв у центр на Джеко, той підняв голову і побачив Юндера, який успішно реалізував вихід на ворота П'ятова.

Гірникам вдалося зрівняти рахунок на 52-й хвилині.

Ракицький довгим пасом передав м'яч Феррейрі, який точно пробив по воротах Маноласа.

На 71-й хвилині поєдинку рахунок став 2:1 на користь "Шахтаря". Фред зі штрафного відправив м'яч у ближню дев'ятку - м'яч від поперечини влетів у сітку.

У другому таймі гра стала жорсткішою, в результаті жовті картки отримали Феррейра - на 80-й хвилині, Тайсон і гравець "Роми" Перотті - на першій додатковій.

Нагадаємо, фінал нинішнього сезону Ліги чемпіонів відбудеться в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський".