>
Спецтема
Олимпиада-2018

Норвезька лижниця Рагнхільд Хага виграла гонку на 10 км вільним стилем на Олімпіаді

Завдяки цій перемозі команда Норвегії обійшла голландців у загальнокомандному медальному заліку

Рагнхильд Хага на финише

Норвезька лижниця Рагнхільд Хага досить несподівано випередила олімпійську чемпіонку Пхьончхана в скіатлоні шведку Марін Шарлотт Каллу і виграла гонку на 10 км вільним стилем на Олімпіаді.

Срібна медаль у триразової олімпійської чемпіонки зі Швеції Калли. Бронзова - у ще однієї представниці команди Норвегії Маріт Бьорген, для якої ця медаль є 12-ю олімпійською нагородою в кар'єрі.

Українські лижниці виступили в гонці досить скромно. Марина Анцибор з відставанням на 3:18.2 від переможниці зайняла 46 місце. Тетяна Антипенко була на фініші 52-ю, програвши Марині 19,5 сек.