>

Жіноча збірна України з індорхокею стала четвертою на чемпіонаті світу

У матчі за "бронзу" українки програли збірній Білорусі.

Жіноча збірна України з індорхокею стала четвертою на чемпіонаті світу в Німеччині.

Під час групового турніру українки здобули три перемоги у п'яти матчах (зокрема над росіянками) і посіли друге місце в групі B після збірної Німеччини.

У чвертьфіналі, який пройшов вранці 10 лютого, українки розгромили збірну Швейцарії, яка стала третьою в групі A, з рахунком 8:3. Але вже у півфіналі фаворит турніру збірна Нідерландів не залишила Україні жодного шансу, наші програли з рахунком 1:6.

Вранці 11 лютого відбувся матч за третє місце, в якому суперником збірної України були білоруски. Українка Оксана Пономаренко відкрила рахунок на 15-й хвилині, але потім суперниці забили два голи, чим забезпечили собі "бронзу".

Чемпіона світу визначать збірні Нідерландів та Німеччини.

Індорхокей є різновидом хокею на траві, проводиться в залах. Чемпіонат світу проходить уп'яте. Збірна України бере участь у своєму четвертому чемпіонаті, найкращий результат - третє місце у 2011 році. На минулому чемпіонаті світу збірна України була шостою.