>

Ярмоленко місяць пересуватиметься за допомогою милиць

Травма півзахисника дортмундської «Боруссії» виявилася набагато складнішою

Андрей Ярмоленко

Український півзахисник «Боруссії» Андрій Ярмоленко не допоможе в найближчих матчах своїй команді. Травма, якої зазнав півзахисник збірної України в матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини проти «Фрайбурга», виявилася набагато складнішою, ніж повідомлялося раніше.

Нагадаємо, що, вийшовши на заміну на 67-й хвилині, Ярмоленко в одному із зіткнень із суперником зазнав удару по нозі. Проте, українець дограв поєдинок, і навіть узяв участь у головій атаці команди на 90-й хвилині, що дало можливість «Боруссії» зрівняти рахунок у матчі 2: 2.

Однак, після обстеження з'ясувалося, що травма виявилася значно складнішою. У підсумку на ногу Ярмоленку взули спеціальний чобіт.

Згідно із заявою самого Андрія, місяць йому доведеться пересуватися за допомогою милиць.