>

Біатлоністка Віта Семеренко взяла бронзу на етапі Кубка світу в Обергофі

Спортсменка стартувала 22-ю.

Вита Семеренко

Українська біатлоністка Віта Семеренко в Обергофі на жіночій гонці переслідування в рамках четвертого етапу Кубка світу завоювала бронзу. Стартувала спортсменка 22-ю, повідомляє Корреспондент.

Прогрес також показала українка Юлія Джима, яка з 42-го місця з одним промахом змогла прорватися на 13-те.

Кілька позицій зуміли відіграти і Олена Підгрушна з Анастасією Меркушиною, в обох спортсменок по одній незакритій мішені. Ірина Варвінець не змогла покращити свою позицію і фінішувала 56-ю.

А перемогу в гонці здобула Анастасія Кузьміна, яка, незважаючи на два промахи, випередила найближчу переслідувачку Доротею Вірер більш ніж на хвилину.

Нагадаємо, вчора українка Світоліна виграла турнір Brisbane International в Австралії.