>

"Динамо" виграло в "Партизана" з рахунком 3:2

Поєдинок у Белграді проходив без глядачів.

У другому турі групового турніру Ліги Європи УЄФА 2017/18 футболісти київського "Динамо" в столиці Сербії Белграді змусили капітулювати місцевий "Партизан" - 3:2 (0:2), повідомляє Укрінформ.

Господарі повели в рахунку наприкінці першого тайму. На 34-й хвилині Огнен Ожедович точно пробив у правий кут воріт Максима Коваля, а на 40-й подвоїв перевагу камерунець Леандро Тавамба.

Після перерви кияни відігралися і виграли протистояння завдяки дублю Жуніора Мораеса (54, з пенальті, 85) і Віталію Буяльському, який реалізував гольовий момент на 69-й хвилині.

Поєдинок у Белграді проходив без глядачів - УЄФА покарав сербський клуб через заворушення на стадіоні "Партизан" під час кваліфікаційних матчів Ліги чемпіонів "Партизан" - "Будучность" і "Партизан" - "Олімпіакос".

В іншому матчі квартету В албанський "Скендербеу" розійшовся миром зі швейцарським "Янг Бойзом" - 1:1.

Тож "Динамо має 6 очок, "Янг Бойз" - 2, "Партизан" - 1, "Скендербеу" - 1.

У третьому турі 19 жовтня "Динамо" на НСК "Олімпійський" у Києві буде приймати "Янг Бойз", а "Скендербеу" в Ельбасані - "Партизан".