>
Спецтема
Евро 2012

Євро-2012. День чотирнадцятий

Чехія була останнім слов'янським представником на цьому глибоко слов'янському чемпіонаті.

Чехи дуже впевнено розпочали матч. За всіма показниками, половину першого тайму вони виглядали краще. Не намагаючись змагатися з противником у техніці, вони брали динамікою і настроєм. Усе, що їм потрібно було - це гол. Якби Барош забив після найнебезпечнішого прострілу - історія могла піти іншим путівцем. Але Барошу забракло кількох сантиметрів...

Португальці вперто намагалися налагодити свою коронну гру - довгі закидання на технічних гравців передньої лінії. Спочатку не вдавалося - чехи спокійно нейтралізували всі задуми суперника. Але до кінця тайму команда Білека почала "просідати", а Роналду і компанія нарешті спіймали свою гру. І в компенсований час португальський лідер повинен був забивати. Він усе зробив ідеально: прийняв м'яч, блискавично розвернувся, прицільно пробив. Виручила штанга...

Вона зіграла проти Кріштіану ще раз - коли на початку другого тайму він прекрасно виконав штрафний. Доля явно підморгувала чехам. Але ті не зрозуміли. Повністю віддавши ініціативу, вони сподівалися не зрозуміло на що. І, незважаючи на катастрофічну "непруху", Португалія взяла своє: Кріштіану таки виконав черговий момент. І виконав майстерно: удар головою з відскоком від газону був не по зубах навіть Чехові. У підсумку 1-0 на користь Португалії.