Земфіра більше не даватиме концертів

Печать
Земфіра більше не даватиме концертів

Гастрольний тур "Маленька людина" стане останнім.

Співачка Земфіра, яка зараз перебуває в гастрольному турі під назвою "Маленький принц", заявила, що він стане останнім в її концертній діяльності.

"Це мій останній тур... Я не хотіла цим спекулювати... Я рада, взагалі-то, що ви є в цьому моєму останньому турі", - сказала вона під час концерту в Нижньому Новгороді.

Причини такого рішення виконавиця не пояснила. До цього вона поскаржилася на поганий і "важкий" звук на концертному майданчику - в Палаці спорту профспілок Нижнього Новгорода.

Гастрольний тур "Маленька людина" стартував в Омську 4 лютого. Концерти в рамках туру повинні пройти в 16 містах Росії, а також в Ризі, Таллінні, Вільнюсі та Мінську. Тур завершиться 1 квітня концертом у московському спорткомплексі "Олімпійський".

Нагадаємо, в липні минулого року Земфіра на концерті в Грузії виступила з прапором України. Після того в Росії почалося цькування співачки.

Теги: Земфира
Печать
Читайте в разделе
Анонс
  • За что оштрафовали крымского анархиста Шестаковича 20 000 рублей штрафа за попытку пикета ФСБ в Симферополе в защиту политических заключенных и еще 1000 рублей штрафа за пост шестилетней давности в соцсети ВКонтакте. Блиц-интервью с крымским анархистом Алексеем Шестаковичем.
  • Каста неприкасаемых или презумпция правоты? Трагедия в Днепре, когда убили двух полицейских, а так же серьезная криминогенная ситуация в стране заставляют задуматься, а правильным ли путем мы двигаемся на пути к реформированию нашей полиции.
  • Ukrainian Dream Украина находится в самом начале своего пути как государство. Для выживания нового государства нам нужна “Ukrainian dream” – цель, консолидирующая общество. По моему мнению, такого консенсуса у нас пока что нет.
Выбор читателей