"Зоряні війни" заробили 26 млн грн в Україні за перший вікенд

Печать
"Зоряні війни" заробили 26 млн грн в Україні за перший вікенд
Финн и Рэй
Фото: B&H
Новини по темі

В Україні фільм вийшов на 315 екранах

"Зоряні війни: Пробудження сили" Джея Джей Абрамса заробив 26 млн 484 тис гривень (1 млн 129 тис доларів) за перший вікенд прокату.

Такі цифри подано у зведеній таблиці касових зборів на сайті дистрибуторської компанії UFD (хоча фільм прокатує інший дистрибутор - B&H). Дані підтверджуються на сайті BoxOfficeMojo.

Загалом "Пробудження сили" показали на 315 екранах (усього в Україні - близько 400 екранів станом на кінець 2014 року), було продано 325,5 тис. квитків.

Фільм Абрамса б'є рекорди по всьому світу – за перший вікенд "Зоряні війни" зібрали півмільярда доларів у світовому прокаті.

Рекордною для України є кількість екранів, на які вийшли "Зоряні війни", і збори за перший вікенд у гривнях. Якщо рахувати в доларах, то рекордсменом є фільм "Пірати Карибського моря: На дивних берегах", який вийшов 19 травня 2011-го і зібрав, згідно зі статистикою BoxOfficeMojo, за перший вікенд 2 млн 154 тис. доларів на 153 екранах.

Наразі найкасовішим фільмом 2015 року в Україні є сьомий "Форсаж", що зібрав сукупно 46 млн 219 тис. грн. У перший вікенд фільм показали на 249 екранах, він зібрав 20 млн 663 тис. грн, а квитків продали 370 841.

Нагадаємо, "Зоряні війни: Пробудження сили" вийшов в український прокат 17 грудня.

Теги: кинопрокат, кассовые сборы, кинодистрибьюторы, "Звездные войны"
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей