Ярема залишиться сумісником

Печать
Ярема залишиться сумісником
Фото: Страница Виталия Яремы на www.facebook.com
Новини по темі

Перший віце-прем'єр обіцяє здати мандат після розв'язання кризи в Криму

Перший віце-прем'єр Віталій Ярема не має наміру здавати свій мандат депутата Верховної Ради.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Я зробив це (не здав мандат депутата Ради) свідомо і роблю це свідомо... Я іноді приходжу у Верховну Раду, і в ці складні моменти для життя України я вважаю, що мій голос теж є важливим для відповідальних рішень для нашої держави", - заявив він.

При цьому Ярема наголосив, що є мажоритарником, а отже, в разі здачі ним мандата на його місце в парламенті не прийде новий депутат за списком.

Віце-прем'єр зазначив, що знає, що юридично не зовсім правильно чинити так.

Водночас Ярема пообіцяв, що після розв'язання кризи в Криму відразу ж напише заяву і здасть мандат.

Нагадаємо, раніше голова Київміськадміністрації Володимир Бондаренко, також обраний у Раду в мажоритарці, відмовився здавати мандат.

17 березня Рада припинила депутатські повноваження міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра інфраструктури Максима Бурбака, міністра соціальної політики Людмили Денисової, виконувача обов'язків генерального прокурора Олега Махніцького, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка, секретаря Ради національної безпеки і оборони Андрія Парубія, міністра юстиції Павла Петренка, голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка.

28 лютого Рада припинила депутатські повноваження прем'єра Арсенія Яценюка, міністра аграрної політики і продовольства Ігоря Швайки, віце-прем'єра Олександра Сича та міністра екології Андрія Мохника.

4 березня позбавили депутатських повноважень голову НБУ Степана Кубіва, 13 березня - суддю Конституційного Суду Сергія Саса.

 

Джерело: "Українські новини"
Теги: Верховная Рада, Кабмин, Виталий Ярема, депутаты-совместители
Печать
Читайте в разделе
  • Три європейські книжкові виставки, або тренди книжкового ринку Кожного року на книжкових виставках зустрічаються видавці з різних країн, автори, агенти, щоб дізнатися про останні новини літературного ринку, тенденції розвитку, обмінятися новими ідеями, придбати або продати права на видання.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
Выбор читателей