ГоловнаСвіт

Для туристів в'їзд у Венецію стане платним з 1 липня 2020 року

Податок стосується тих, хто відвідуватиме місто в рамках одноденної екскурсії.

Для туристів в'їзд у Венецію стане платним з 1 липня 2020 року
Фото: flytravel.com.ua

Влада Венеції затвердила новий податок за в'їзд у місто, який становитиме до 10 євро і набуде чинності 1 липня 2020 року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на газету Express.

Податок спрямований на боротьбу з овертуризмом і буде поширюватися тільки на тих, хто буде відвідувати місто в рамках одноденної екскурсії.

"Податок на в'їзд запрацює у Венеції 1 липня 2020 року. Він торкнеться туристів, що прибувають у місто на літаках, круїзах, автобусах і іншим транспортом. Податок спрямований на гостей, які відвідують Венецію в рамках одноденної екскурсії. Туристи, які ночують у готелях, вже платять туристичний збір", - сказано в повідомленні.

Розмір нового податку буде варіюватися від сезону. Так, із листопада по квітень збір становитиме 3 євро, з травня по жовтень - 8 євро, а в літні вихідні і в період карнавалу - 10 євро.

Оплатити податок туристи зможуть через мобільний додаток за допомогою банківської карти й іншими способами, які зараз опрацьовуються. Штраф за несплату податку може скласти до 450 євро.

Гості Венеції, які приїжджають туди по роботі, через навчання або з метою відвідати родичів, будуть звільнені від податку.

Нагадаємо, 24 червня повідомлялося, що мер Венеції має намір закликати ЮНЕСКО включити місто в чорний список об'єктів, що перебувають під загрозою руйнування через пересування круїзних кораблів у центрі Венеції.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter