ГоловнаСвіт

Компанія Трампа збиралася подарувати Путіну пентхаус у Москві, - ЗМІ

Будівництво хмарочоса Trump Tower у Москві обговорювали у 2015-2016 роках.

Компанія Трампа збиралася подарувати Путіну пентхаус у Москві, - ЗМІ
Небоскреб Trump Tower
Фото: trumptowerny.com

Компанія The Trump Organization американського президента Дональда Трампа планувала подарувати російському президенту Володимирові Путіну пентхаус у хмарочосі Trump Tower у Москві, будівництво якого обговорювали у 2015-2016 роках.

Про це повідомляє BuzzFeed з посиланням на джерела.

За даними видання, юрист Трампа Майкл Коен обговорював цю ідею з прес-секретарем президента РФ Дмитром Пєсковим. Чи знав про плани Коена Трамп - невідомо, але в розмові з правоохоронцями Коен зазначав, що регулярно інформував його про перебіг переговорів.

Цю ініціативу також підтвердив агент з нерухомості Фелік Сейтер - ініціатор будівництва хмарочоса в Москві.

"Я планував віддати Путіну пентхаус вартістю 50 млн доларів, а потім вимагати за інші по 250 млн. Усі олігархи відразу ж вишикувалися б у чергу, щоб жити в одній будівлі з Путіним", - розповів він.

BuzzFeed також опублікував фрагменти листування, яке нібито вели Сейтер і Коен. Згідно зі скріншотами, 5 травня 2016 року Сейтер написав, що Пєсков запрошує Коена на Петербурзький економічний форум, де, "ймовірно, представить його Путіну чи Медведєву, оскільки поки що невідомо, хто з них там буде".

Коен, його представник, а також Trump Organization і прес-секретар Путіна Пєсков відмовилися коментувати цю інформацію.

Нагадаємо, компанія Трампа розглядала можливість будівництва вежі Trump Tower у Москві під час його передвиборної кампанії наприкінці 2015-го і на початку 2016 року. Трамп так і не поїхав до Москви в рамках цього проекту. Інвестори і його компанія підписали угоду про наміри, але не мали ні землі, ні необхідних для початку будівництво дозволів, і проект облишили в січні 2016 року - перед початком президентських праймеріз у США.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter