ГоловнаСвіт

Влада КНДР заявила про 3,5 млн добровольців для війни з США

КНДР повторила погрозу запустити ракети по Гуаму.

Влада КНДР заявила про 3,5 млн добровольців для війни з США
Северокорейская армия
Фото: EPA/UPG

Уряд Північної Кореї заявив про "бажання" 3,5 млн осіб вступити до армії через дії США.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на офіційну газету КНДР Rodong Sinmun.

"Понад 3,5 млн. робітників, членів керівної партії і колишніх солдатів висловили бажання вступити до лав армії або повернутися до неї, щоб протистояти санкціям ООН і вести бойові дії проти США у нинішній геополітичній напруженості між Пхеньяном і Вашингтоном", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в середу, 9 серпня, у Пхеньяні відбувся масовий мітинг на підтримку уряду.

Як повідомляється, такі масові потоки добровольців вступити до армії спостерігалися і раніше в історії КНДР - 1 серпня 2015 року, після того, як міна вибухнула в демілітаризованій зоні між Південною та Північною Кореєю, в армію попросилися мільйон добровольців.

Напередодні КНДР повторила погрозу запустити ракети середньої дальності по району Тихого океану, в якому розташована американська військова база на острові Гуам.

Президент США Дональд Трамп раніше заявив, що Штати підготували військову відповідь Північній Кореї в разі, якщо Пхеньян здійснить неадекватні дії. Проте пізніше він сказав, що США прагнуть знайти спосіб мирно вийти з конфлікту з КНДР. Разом з тим, жителям Гуаму роздають пам'ятки, як поводитися у разі ядерного бомбардування.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter