ГоловнаСвіт

Росія запустила залізницю Журавка-Міллерово, що оминає Україну

18-кілометрову ділянку побудували залізничні війська ЗС РФ.

Росія запустила залізницю Журавка-Міллерово, що оминає Україну
Фото: modelldepo.ru

Росія запустила залізничну ділянку Журавка-Міллерово між Воронезькою та Ростовською областями, побудовану в обхід України.

"Робочий рух на ділянці Журавка-Міллерово відкрито. Тож можна сказати, що почалася експлуатація цієї двоколійної електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України... Інтенсифікація руху на гілці буде наростати, відповідні плани реалізуються міністерством транспорту, Російськими залізницями, іншими профільними структурами", - сказало агентству "Интерфакс"  поінформоване джерело.

Досі російські потяги прямували в цьому районі дорогою, яку прокладено територією Луганської області і яка кілька разів перетинає російсько-український кордон.

Про плани побудувати нову залізничну гілку, що веде на південь Росії, оминаючи української території, було оголошено 2014 року після погіршення відносин між Москвою і Києвом через анексію Криму Росією й після участі російських військ у війні на Донбасі. Російські військові взялися виконувати роботи за домовленістю з РЗ через рік.

У 2012 році Росія пропонувала перенести кордон України в цьому районі, але ця ідея не знайшла підтримки.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter