ГоловнаСвіт

Президент Мексики скасував візит у США через суперечку про стіну

Дональд Трамп зажадав, щоб будівництво профінансувала Мексика.

Президент Мексики скасував візит у США через суперечку про стіну
Энрике Пенья Ньето
Фото: www.globalmedia.mx

Президент США Дональд Трамп заявив, що його мексиканському колезі Енріке Пенья Ньєто варто скасувати візит до Вашингтона, якщо Мексика не збирається платити за стіну на кордоні зі Сполученими Штатами. У відповідь Пенья Ньєто повідомив, що скасував заплановану на 31 грудня поїздку.

Заяви обидва президенти зробили в твіттері.

Напередодні Трамп підписав указ про охорону державного кордону, за яким має розпочатися будівництво стіни на сухопутному кордоні з Мексикою. Трамп раніше говорив, що Мексика гарантовано відшкодує витрати США на будівництво стіни, а переговори про це з мексиканською стороною почнуться дуже скоро.

Пенья Ньєто засудив указ Трампа про будівництво стіни на кордоні між двома країнами і в черговий раз заявив, що Мексика не буде за неї платити.

Захисна стіна між країнами, за задумом Трампа, покликана обмежити наплив наркотиків, злочинності і нелегальних іммігрантів в Сполучені Штати.

За оцінками Трампа, які багато експертів вважають заниженими, зведення бар'єру протягом усього кордону з Мексикою обійдеться в 12 млрд доларів.

Будівництво стіни на кордоні з Мексикою було однією з передвиборчих обіцянок Трампа.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter