ГоловнаСвіт

Голова апарату Суркова звільнився після публікації листування

Павлов звільнився після публікації листів помічника президента РФ.

Голова апарату помічника президента Росії Владислава Суркова звільнився через публікацію електронного листування.

Про відставку Олександра Павлова повідомили "Ведомости" з посиланням на два джерела, близьких до адміністрації Володимира Путіна.

 

За словами джерел, Павлов звільнився після того, як у жовтні 2016 року "КіберХунта" опублікувала листи Суркова.

При цьому в управлінні президента РФ з питань економічної співпраці з країнами СНД, Абхазією і Південною Осетією, яке курирує Сурков, заявили, що Павлов звільнився "за власним бажанням".

"Три роки відпрацював, втомився", - сказало джерело.

 

Нагадаємо, 24 жовтня хакерська організація "КіберХунта" заявила про доступ до е-mail-листування помічника президента РФ Владислава Суркова. У ній нібито виявилися план заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні та документ про створення республіки на території Закарпаття. В СБУ заявили, що документи щодо Закарпаття "збігаються слово в слово" з матеріалами, які вилучали раніше в місцевих сепаратистів.

25 жовтня в мережу виклали гігабайт даних з поштової скриньки prm_surkova@gov.ru (приймальня Суркова) за 2013-2014 рік, де були знайдені докладні звіти з приводу ситуації в Україні, Абхазії; документи про фінансування "ДНР" і "ЛНР"; списки і контактні дані співробітників Управління президента РФ з соціально-економічної співпраці; дані про зустрічі та наради Суркова; скани паспортів Суркова і членів його сім'ї.

У Кремлі заявили, що хакери не могли зламати поштову скриньку Суркова, тому що він "не користується електронною поштою".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter