ГоловнаСвіт

У ЦРУ розповіли про доповідь щодо кібератак, присвячену виключно Росії

Доповідь на фінальній стадії підготовки.

У ЦРУ розповіли про доповідь щодо кібератак, присвячену виключно Росії
Джон Бреннан
Фото: EPA/UPG

Доповідь Центрального розвідувального управління (ЦРУ) про кібератаки під час президентської кампанії в США буде присвячено тільки діям Росії.

Про це заявив директор ЦРУ Джон Бреннан в інтерв'ю телеканалу PBS.

"Ми знаємо, що є кілька країн, які активні в цифровому просторі і здійснюють роботу зі збору інформації та її поширення. Але ця доповідь сфокусована на тому, що зробила саме Росія протягом виборів", - сказав Бреннан.

За його словами, доповідь буде "докладним і всебічним звітом" про те, що відбувалося під час американської президентської кампанії і про "залученість" Росії в цей процес. Так, наголосив він, у доповіді розглянуть, "що і як робила Росія ті звідки ми це знаємо".

Директор ЦРУ додав, що доповідь на фінальній стадії підготовки і буде подана президентові США Бараку Обамі найближчими днями.

29 грудня США ввели нові санкції проти Росії через гадане втручання російських хакерів і спецслужб у президентські вибори в США. Під санкції потрапили шість осіб і п'ять організацій, зокрема ФСБ і ГРУ. Зі США також видворили 35 російських дипломатів.

Окрім того, США оприлюднили результати розслідування хакерських атак на американські організації під час виборчої кампанії. Зазначають, що подані дані є результатом спільної роботи Міністерства внутрішньої безпеки та ФБР. У документі згадано кібератаки на США влітку 2015 року та навесні 2016 року двома групами російських спецслужб, які раніше неодноразово зламували комп'ютери державних установ, дослідницьких центрів і приватних компаній по всьому світу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter