ГоловнаСвіт

Ірландські букмекери заздалегідь виплатили мільйон доларів тим, хто ставив на Клінтон

Тепер Paddy Power доведеться перерахувати ще 4,5 мільйона доларів тим, хто ставив на Трампа.

Ірландські букмекери заздалегідь виплатили мільйон доларів тим, хто ставив на Клінтон
Фото: newsfiber.com

Ірландська букмекерська контора Paddy Power заздалегідь виплатила виграш тим, хто на виборах президента США ставив на перемогу Гілларі Клінтон. У компанії були впевнені, що переможе кандидат від демократів, повідомляє Медуза.

Коли Paddy Power вирішила, що підсумки виборів вирішені наперед, вона виплатила клієнтам мільйон доларів. Тепер їй доведеться перерахувати ще 4,5 мільйона доларів тим, хто ставив на Дональда Трампа. Це найбільша виплата, пов'язана з політикою, за 28-річну історію контори.

"Ми працюємо в сфері передбачень, і вирішили ризикнути, виплативши заздалегідь [тим, хто ставив на] Гілларі Клінтон, але ж ми були неправі. Трамп нас добре стукнув", - сказав представник компанії.

Як зазначає Bloomberg, букмекери платять раніше терміну з двох причин: по-перше, це привертає до них увагу, а по-друге, клієнти зазвичай витрачають вигране на нові ставки.

Мільярдер Дональд Трамп виграв президентські вибори в США, що пройшли в країні 8 листопада, ставши 45-м президентом США. Трамп зміг заручитися підтримкою щонайменше 278 голосів виборців. Для перемоги одному з кандидатів досить було набрати 270 голосів.

До виборів більшість експертів в своїх прогнозах віддавали перевагу Гілларі Клінтон. Про це ж засвідчували дані опитувань.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter