ГоловнаСвіт

США ввели санкції проти 2 британців і 6 компаній за зв'язки з Іраном

Вашингтон відреагував на триваючу розробку Іраном балістичних ракет.

США ввели санкції проти 2 британців і 6 компаній за зв'язки з Іраном
Архив
Фото: alternativechannel.org

Влада США ввела санкції проти двох громадян Великобританії і шести компаній у зв'язку з підтримкою, яку вони надають розробці ракетної програми Ірану, що триває.

Про це повідомляє агентство Рейтер з посиланням на Мінфін США.

В американський "чорний список" потрапили британці Джеффрі Ешфілд (Jeffrey Ashfield) і Джон Мідоус (John Meadows). Крім того, в нього внесено зареєстровані у Великобританії компанії Aircraft, Avionics, Parts&Support LTD і Aviation Capital Solutions LTD, концерни Grandeur General Trading FZE і HSI Trading FZE з ОАЕ, а також іранські Shahid Vohaved Industries і Shahid Nuri Industries.

Як зазначають, більшість із них опинилися під санкціями у зв'язку з іранською авіакомпанією Mahan Air.

"Сьогоднішні зміни в списку санкцій відображають виконання зобов'язань США протистояти триваючій розробці Іраном балістичних ракет", - йдеться в релізі Мінфіну США.

"Програма запусків балістичних ракет Ірану становить загрозу США і їх партнерам в усьому світі", - цитують у повідомленні слова заступника міністра фінансів Адама Шубіна.

Раніше США тричі вводили санкції щодо Mahan у зв'язку з підозрами щодо поставок зброї сирійському уряду, перевезення членів Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) і надання транспорту бойовикам ліванського радикального шиїтського руху "Хезболла".

Нагадаємо, раніше в березні США продовжили санкції стосовно Ірану на рік.

Також нагадаємо, що США наступного дня після скасування проти Ірану санкцій за ядерну програму ввели санкції за розробку балістичних ракет.