ГоловнаСвіт

Європейські євреї попросили дозволити їм носити зброю

Європейська єврейська асоціація заявила про зростання антисемітизму, расизму та нетолерантності

Найбільша єврейська федерація Євросоюзу закликала європейських законодавців дозволити євреям носити зброю для самозахисту.

Відповідний лист, підписаний головою Європейської єврейської асоціації (EJA) рабином Менахемом Марголіном, опубліковано на сайті онлайн-видання The Washington Free Beacon.

"Події в Парижі, а також численні погрози, які надходили на адресу єврейської громади в Європі останніми роками, продемонстрували нагальну потребу припинити розмови і взятися до дій", - йдеться в листі.

Також у документі висловлюють прохання дозволити єврейським громадам створити власну збройну охорону, причому навчати її повинні європейські силовики.

За словами Марголіна, в Європі зараз спостерігають різкий сплеск антисемітизму, расизму та нетолерантності. Багато євреїв не відвідують синагоги, оскільки побоюються нападів.

9 січня, через два дні після теракту в редакції сатиричного журналу Charlie Hebdo, в магазині кошерних продуктів в Парижі Амеді Кулібалі захопив близько 20 заручників і вбив 4 з них. Усі загиблі були євреями. Кулібалі вимагав від поліції залишити в спокої братів Куаші, яких підозрювали в нападі на редакцію журналу. Під час штурму Кулібалі вбили.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter