ГоловнаСвіт

Влада Техасу приховала загибель 655 дітей від домашнього насильства

Понад 50 техаських соцпрацівників надавали неточну інформацію співробітникам правоохоронних органів

Влада Техасу приховала загибель 655 дітей від домашнього насильства
архив

Влада американського штату Техас не повідомила про сотні дітей, які загинули внаслідок насильства в сім'ї та недбалого ставлення.

Про це повідомляє газета Austin American-Statesman, яка протягом півроку проводила власне розслідування, результати якого опублікували в неділю, 11 січня.

Зазначають, що з 2010-го по 2014 рік департамент Техасу у справах сім'ї не оприлюднював інформацію про смерть 655 дітей, оскільки його фахівці вважали, що летальний результат не є безпосереднім наслідком жорстокого поводження. Майже половина загиблих дітей жили в сім'ях, до яких влада раніше неодноразово висували претензії.

2009 року в штаті ухвалили закон, згідно з яким департамент зобов'язаний надавати громадськості докладні звіти, якщо соцпрацівник вирішив, що до загибелі дитини призвело саме неналежне поводження. Проте це не стосується випадків, коли насильство в сім'ї зафіксовано, проте причина смерті була, імовірно, інша.

Austin American-Statesman з'ясувала, що, згідно із судовими й іншими документами, з 2009 року понад 50 соціальних працівників попалися на наданні неточної інформації співробітникам прокуратури, невиконанні приписів суду, підробці облікових даних і створенні перешкод у діяльності правоохоронних органів.

Щонайменше чотирьом колишнім співробітникам департаменту пред'явлено звинувачення в скоєнні посадових злочинів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter