ГоловнаСвіт

Містраль "Владивосток" таки став російським, - ЗМІ

Корабель отримав російський ідентифікаційний номер

Містраль "Владивосток" таки став російським, - ЗМІ

Перший вертольотоносець типу містраль "Владивосток", який згідно з укладеною раніше угодою Франція мала сьогодні передати Росії, у міжнародній системі ідентифікації суден отримав російський ідентифікаційний номер.

Про це свідчать дані систем ідентифікації суден MMSI за міжнародною системою позиціонування кораблів у просторі MarineTraffic, повідомляє Укрінформ.

Згідно з даними системи, вертольотоносцю "Владивосток" присвоєно унікальний ідентифікаційний номер MMSI 273549920 під прапором Російської Федерації. Раніше цей корабель мав ідентифікаційний номер MMSI 227022600 і його було зареєстровано під прапором Франції. Відповідно до кваліфікаційної таблиці системи MMSI, перші три цифри кожного номера означають країну-власника судна: 227 - Франція, 273 - Росія.

Відучора з 9:24 за Києвом сигнали судна за реєстраційним номером MMSI 227022600 (Франція) не оновлюються. Разом з тим, новий сигнал MMSI 273549920 (Російська Федерація), активовано і він належить вертольотоносцеві "Владивосток". Зараз сигнал дає зрозуміти, що містраль розташовано в бухті суднобудівного підприємства STX у Сен-Назер (захід Франції).

За допомогою номера MMSI можна відслідковувати переміщення будь-якого судна, скориставшись міжнародною системою позиціонування кораблів у просторі MarineTraffic.

Порядок надання ідентифікаційних номерів MMSI регулюється і керується на міжнародному рівні Міжнародним союзом електрозв'язку в сфері телекомунікації (ITU) зі штаб-квартирою в Женеві (Швейцарія).

Судячи з появи нового ідентифікаційного коду MMSI, "Владивосток" має нового власника, яким є Російська Федерація.

Раніше французька влада неодноразово заявляла, що умов для передачі містраля нема.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter