ГоловнаСвіт

Кемерон: Європа повинна протистояти Путіну

Глава британського уряду закликає ЄС до дій, незважаючи на ймовірну шкоду для європейської економіки

Падіння малайзійського "Боїнга" має стати каталізатором для зміни підходу до Росії та припинення конфлікту в Україні.

Про це прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон написав у п'ятницю, 25 липня, у своєму коментарі виданню New York Daily News.На думку Кемерона, Росія намагається дестабілізувати суверенну державу, порушити її територіальну цілісність, озброїти і навчити бандитське ополчення. І світ уже заплатив за це.

Як зазначає Рейтер, Кемерон закликає Євросоюз до жорсткіших санкцій проти Росії після аварії літака "Малайзійських авіаліній" в Україні. Зокрема, він виступає за заборону майбутніх продажів військової техніки Москві.

ЄС відчуває тиск з боку США і України, які вимагають жорстких дій щодо Росії, але деякі уряди країн-членів блоку побоюються можливої помсти з боку Москви, найбільшого постачальника енергоресурсів у ЄС.

"Економічна шкода Росії зашкодить і нашим власним економікам, - написав Кемерон. - Але серйозні економічні заходи - це єдина мова, яку Росія зрозуміє".

Напередодні ЄС увів санкції ще проти 15 чиновників і 18 компаній, причетних до конфлікту в Україні.

"Настав час, щоб нашу владу, вплив і ресурси відчули. Разом з Америкою Європа повинна зробити все необхідне, щоб протистояти Росії і покласти край конфлікту в Україні, перш ніж буде втрачено ще більше безневинних життів", - написав Кемерон у газетній статті.

Нагадаємо, 23 червня повідомляли, що Британія постачає зброю в РФ, незважаючи на заклики до санкцій.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter