ГоловнаСвіт

Самопроголошена влада Криму ліквідує порти Феодосії та Євпаторії

Схеми територіального планування Криму представлять на затвердження уряду РФ до 1 червня

Самопроголошена влада Криму ліквідує порти Феодосії та Євпаторії
Рустам Темиргалиев

Кримські порти Феодосії та Євпаторії, розташовані в межах міста, припинять існування. Про це в четвер, 15 травня, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови нелегітимного Радміну Криму Рустам Теміргалієв.

За його словами, зараз самопроголошена влада Криму закінчує підготовку проекту схеми територіального планування регіону.

"Наведу деякі цікаві деталі транспортної частини проекту: порти Феодосії та Євпаторії, розташовані в межах міста, поступово припинять своє існування; Сімферополь і Феодосія отримають додаткові кільцеві дороги; Сімферополь і Керч будуть з'єднані прямою залізницею (зараз через Джанкой); заплановано будівництво сучасної траси Ялта - Алушта - Феодосія; новий термінал аеропорту Сімферополь з'єднають із містом залізницею "Аероекспрес", - написав Теміргалієв.

Терміргалієв також заявив, що 1 червня завершений план представлять на затвердження уряду Росії. "Проект схеми територіального планування Криму практично готовий", - зазначив Теміргалієв, додавши, що "Крим нарешті отримав системний проект розвитку".

Нагадаємо, 18 березня 2014 року самопроголошене керівництво Криму і президент РФ Володимир Путін підписали угоду про входження півострова до складу Росії на правах суб'єкта федерації. Севастополь увійшов до складу РФ як окремий суб'єкт.

У Криму розташовано сім морських портів: Керченський морський торговий порт, Керченський морський рибний порт, Феодосійський морський торговий порт, Ялтинський морський торговий порт, Севастопольський морський торговий порт, Севастопольський морський рибний порт, Євпаторійський морський торговий порт.