ГоловнаСвіт

У Кенії 33 людини померли від отруєння алкоголем

Кампанія кенійського уряду по боротьбі з продажем незаконного алкоголю не принесла результатів

У Кенії 33 людини померли від отруєння алкоголем

Щонайменше 33 людини загинули від отруєння підробленим алкоголем в Кенії, передає 6 березня агентство Рейтер з посиланням на місцеві ЗМІ та урядовців.

За даними агентства, ще 45 чоловік були госпіталізовані, кілька людей втратили зір.

Місцеве телебачення показало кадри, на яких жертви отруєння корчаться від болю в лікарнях східних і центральних кенійських округів Ембу, Кітуй та Кіамбу. В окрузі Кіамбу, де жертвами отруєння стали дев'ять осіб, начальник поліції Джеймс Мугера заявив, що кількість загиблих може зрости.

За попередньою версією, весь підроблений алкоголь був з однієї партії, заявив Джон Мутусо, голова Національного управління по боротьбі з алкоголізмом і наркоманією, повідомляє телеканал Citizen.

Питні заклади, які торгують незаконним алкоголем власного приготування з каністр, поширені в багатьох містах і селах в Кенії. Через це Джон Мутусо, колишній депутат, у 2010 році домігся прийняття закону про контроль продажу алкоголю, однак закон виявився неефективним.

"Одна з жінок, яка після вживання алкоголю осліпла, сказала, що вони почали пити о 5:00 ранку, - сказав Мутусо в інтерв'ю телеканалу Citizen. - У Кенії немає жодної торгової точки, якій дозволено працювати з п'ятої години ранку. Більше того, вони повинні починати роботу не раніше п'ятої вечора".

Нагадаємо, наприкінці квітня президент Кенії Ухуру Кеніата підписав закон, який дозволяє чоловікам мати необмежену кількість дружин.