ГоловнаСвіт

Влада Каліфорнії заборонила лікувати від гомосексуалізму

Законопроект підтримали захисники прав сексуальних меншин.

Влада Каліфорнії заборонила лікувати від гомосексуалізму

Губернатор Каліфорнії Джеррі Браун 30 вересня підписав законопроект, що забороняє застосовувати методи репаративної медицини для лікування гомосексуалізму.

Закон, який набуде чинності 1 січня 2013 року, забороняє застосування психологічних практик, призначених для "зміни поведінки, або гендерних проявів, або усунення, або зменшення потягу до людей тієї самої статі".

Законопроект підтримали захисники прав сексуальних меншин, а також більшість медичного та психологічного товариства.

Репаративна медицина останнім часом стала дуже популярною в США. 1992 року в Каліфорнії була заснована Асоціація з дослідження та лікування гомосексуалізму. Репаративна медицина ґрунтується на ідеї про те, що гомосексуальність є наслідком психологічних травм, отриманих у дитинстві. На думку послідовників цієї теорії, після з'ясування причин гомосексуальності можлива зміна орієнтації на гетеросексуальну.

Як стверджують критики репаративної медицини, цей підхід не є науковим, оскільки ґрунтується на недоведеному твердженні про те, що гомосексуалізм є хворобою, яку належить лікувати. За словами самих геїв, які лікувалися в рамках цього підходу, методи репаративної медицини призводять до виникнення агресії, почуття провини і страху.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram