ГоловнаСвіт

Samsung готує позов проти iPhone 5

Компанії ведуть патентні війни на чотирьох континентах.

Samsung готує позов проти iPhone 5

Компанія Samsung готує новий судовий позов проти Apple, приводом для якого стане вихід новітнього смартфона "яблучної" компанії - iPhone 5. За даними творця і керівника FOSS Patent Флоріана Мюллера, південнокорейська компанія звинуватить Apple в тому, що iPhone 5 порушує вісім патентів компанії, які стосуються роботи LTE. Однак у Samsung немає точних даних, і в компанії базуються на припущенні про те, що реалізація LTE в iPhone 5 збігається з такою в планшетах iPad третього покоління.

Нагадаємо, Apple і Samsung ведуть патентні війни на чотирьох континентах. Битва гігантів почалася в квітні минулого року, коли "яблучна" корпорація подала скаргу про порушення патентів на дизайн, користувальницький інтерфейс і оформлення упаковки iPad і iPhone. В Apple вважають, що копіювати дизайн Samsung допомагає доступ до її розробок, який вона має як партнер.

Південнокорейський гігант відкидає ці звинувачення і своєю чергою звинувачує Apple в порушенні своїх авторських прав, зокрема, на бездротову передачу даних, корекцію помилок і засоби зменшення енергоспоживання пристрою. За даними на кінець минулого року, компанії подали одна проти одної більш ніж 30 позовів до судів різних країн у всьому світі.

Наприкінці серпня цього року Apple виграла один із головних позовів проти Samsung у США. Суд у Каліфорнії визнав, що південнокорейська компанія порушила патенти Apple і повинна виплатити 1,05 млрд доларів у вигляді компенсації збитку.

26 вересня в Окружному суді Каліфорнії суддя Люсі Ко, яка займається процесами Apple і Samsung у США, проведе слухання, в рамках якого пройде обговорення подальшої ситуації навколо патентних суперечок двох компаній.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram