ГоловнаСвіт

Грузія планує збільшити військовий контингент в Афганістані

Михайло Саакашвілі наприкінці минулого року звернувся до парламенту щодо скерування ще одного піхотного батальйону до Афганістану.

Грузія планує збільшити військовий контингент в Афганістані
Замминистра иностранных дел Грузии Нино Каландадзе
Фото: newsgeorgia.ru

МЗС Грузії спростував у понеділок повідомлення тбіліської газети про поетапне виведення грузинських військових з Афганістану, де вони беруть участь у миротворчій операції у складі міжнародних сил сприяння безпеці.

"Грузія не виводить свої війська з Афганістану. Ба більше, планують збільшити контингент. Відбувається ротація військовослужбовців, і ця динаміка помітна. Частина повертається, а частина, в тій самій кількості, вирушає до Афганістану", - заявила заступник міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе на брифінгу.

За її словами, з жовтня планують відправку ще одного - додаткового - підрозділу до Афганістану.

В Афганістані у складі ISAF несуть службу одна грузинська рота (175 солдатів і офіцерів), яка розміщена в Кабулі в зоні відповідальності Франції, і батальйон - у провінції Гільменд у складі близько 750 осіб, у зоні відповідальності США. З початку місії в Афганістані загинуло 17 грузинських військових.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі наприкінці минулого року звернувся до парламенту щодо скрування ще одного піхотного батальйону до Афганістану. Парламент підтримав цю ініціативу.

Джерело: РИА Новости
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook