>

Драма в Лондоні: в Лізі Європи "Олімпіакос" забив вирішальний м'яч "Арсеналу" на 119-й хвилині

На "Емірейтс" розігрався трилер.

Братание с болельщиками

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи в Лондоні "Арсенал" приймав грецький "Олімпіакос" і драматично програв - 1:2.

Усі основні події розгорнулися після перерви.

Спочатку захисник гостей Папе Абу Сіссе після подачі кутового встромив м'яча у ворота Бернда Лено, відкривши рахунок у матчі і зрівнявши рахунок за сумою двох поєдинків (1:1).

Для з'ясування відносин командам знадобився додатковий час.

І, здавалося, футболісти "Арсеналу" витягли щасливий квиток, коли П'єр-Емерік Обамеянг на 113-й хвилині зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

П'єр-Емерік Обамеянг
Цей результат виводив господарів у наступну стадію турніру.
Безмежне щастя П'єра-Емеріка
Обамеянга
Безмежне щастя П'єра-Емеріка Обамеянга

Однак на передостанній хвилині додаткового часу Юссеф Аль-Арабі замкнув головою крос партнера, тож приніс грецькому клубу перемогу і в поєдинку в Лондоні, і за сумою двох раундів.