>

У матчі потенційних суперників "Манчестера Сіті" у Другій лізі було забито безглуздий гол

Співавторами казусу стали Оуен Еванс і Конор Вілкінсон.

Вкрай безглуздий гол було забито в рамках 34-го туру Другої ліги чемпіонату Англії в матчі між клубами "Челтнем Таун" і "Лейтон Орієнт".

На 17-й хвилині 23-річний голкіпер "Челтнема" Оуен Еванс вибивав м'яч у поле, але влучив у суперника, який стояв за 10 метрів - Конора Вілкінсона, який навіть не збирався ухилитися.

Так було відкрито рахунок у матчі.

Відзначимо, що вже через хвилину господарі, які не втратили шансу поборотися за вихід у Першу лігу, рахунок зрівняли, а на 88-й хвилині і вирвали перемогу – 2:1.

Нагадаємо, УЄФА дискваліфікувала "Манчестер Сіті" на 2 роки в участі в єврокубках і наклала на клуб штраф у розмірі 30 млн євро за порушення фінансового фейр-плею.

Крім того, англійська Прем'єр-ліга може покарати чемпіона Англії переведенням у нижчий дивізіон, яким саме і є Друга ліга.