"Реал" зрівнявся з "Барселоною" за кількістю титулів у клубній історії

Мадридці завоювали свій 91 трофей.

"Реал"
"Реал"
"Барселона" невдало виступила в Суперкубку Іспанії, програвши півфінальний матч "Атлетіко" 2:3.

Натомість "Реал" виграв фінал у того ж "Атлетіко" (0:0, за пенальті 4:1) і водинадцяте став володарем Суперкубка країни.

Тим самим "королівський клуб" зрівнявся з "Барселоною" за кількістю завойованих трофеїв - у обох клубів їх стало по 91.

До 11 Суперкубків "Реал" додав 33 титули чемпіона країни, 19 - Кубків Іспанії. Крім того, мадридці 13 разів вигравали Лігу чемпіонів, 7 разів перемагали в Клубному чемпіонаті світу, виграли 4 Суперкубки Європи, два Кубки УЄФА і по одному разу Кубок Еви Дуарте і Кубок іспанської ліги.

Серед досягнень каталонців - 26 перемог у чемпіонаті Іспанії, 30 - у Кубку Іспанії і 5 - у Лізі чемпіонів, 13 - у Суперкубку Іспанії, здобули два Кубки іспанської ліги, 5 - Суперкубків УЄФА, 3 - Кубки Еви Дуарте, 4 - Кубки володарів кубків УЄФА та 3 - Кубки ярмарків.

Додамо, що під керівництвом нинішнього головного тренера Зінедіна Зідана "Реал" здобув уже 10-й трофей. Це другий результат в історії мадридського клубу після Мігеля Муньоса (14 трофеїв).