>

"Атлетіко" за допомогою VAR сенсаційно перемогло "Барселону" у півфіналі Суперкубка Іспанії

Упродовж поєдинку рефері 8 разів вдавався до використання VAR.

"Атлетико"

В аравійській Джидді на стадіоні "Короля Абдалла Спортс Сіті" відбувся другий півфінальний матч Суперкубка Іспанії, в якому чемпіон минулого року - "Барселона" - зустрічався з бронзовим призером - "Атлетіко".

У першому таймі каталонці володіли очевидною перевагою, але "матрацники" вистояли.

А на 19-й секунді другої половини зустрічі мадридці забили - це зробив капітан команди Коке, який зіграв лише 19 секунд у матчі, оскільки вийшов на заміну, - 0:1.

Після пропущеного гола "Барса" активувала всю наявну в себе швидкість і оборона "Атлетіко" почала розсипатися, немов піщані бархани в Аравійській пустелі під час пилових бур.

Чотири рази впродовж 20 хвилин "блаугранас" забивали м'ячі, половину з яких скасував VAR - 2:1.

Цей фактор (не зарахування голів) окрилив підопічних Дієго Сімеоне, і вони безстрашно пішли вперед. В основному вони це робили по центру, де в "Барселони" "свистів вітер".

Саме по центру "Атлетіко" організувало в останню 10-хвилинку дві результативні атаки, які і вивели мадридців у фінал турніру - 2:3.

12 січня в рамках фіналу Суперкубка нас очікує не "Ель Класіко", а "просте" мадридське дербі.

По суті, переможцем турніру може стати клуб, який ніякого стосунку до Суперкубка не має - не чемпіон і не володар Кубка. Такі нові реалії футбольної Іспанії.