Роналду і "Ювентус" програли Суперкубок Італії

"Лаціо" виявився сильнішим за Bianconeri.

"Лаціо"
"Лаціо"

У Саудівській Аравії відбувся матч за Суперкубок Італії, в якому зустрілися чемпіон країни "Ювентус" і володар Кубка "Лаціо".

Римський клуб виявився сильнішим (3:1) і вп'яте став володарем Суперкубка.

"Стара синьйора" жадала реваншу за єдину свою поразку в поточному сезоні Серії А.

Однак замість сатисфакції на стадіоні Університету короля Сауда підопічні Мауріціо Саррі отримали такий самий результат, як і два тижні тому на "Стадіо Олімпіко" в Римі.

Тоді команди пішли на перерву також за рівного рахунку - 1:1.

Паралелі з тим поєдинком продовжилися і в другій 45-хвилинці.

На 73-й хвилині гравець "Лаціо" Сенад Лулич вивів свою команду вперед - 2:1 (в Римі "орли" забили свій другий гол на хвилину пізніше).

І також як у матчі чемпіонату, "Лаціо" закрив програму вечора своїм третім голом у компенсований час - гол зі штрафного італійського хавбека Катальді з типово українським ім'ям Данило був розкішним - 3:1.

Сімоне Індзагі за два тижні двічі обіграв Саррі.