>

"Ювентус" зазнав першої поразки в сезоні

Кривдниками туринців стали футболісти "Лаціо".

"Лацио"

У матчі 15-го туру італійської Серії А в Римі "Лаціо" приймав чемпіона – "Ювентус".

Матч завершився досить несподівано впевненою перемогою "орлів" 3:1.

На результат матчу вплинуло вилучення гравця гостей Хуана Куадрадо на 69-й хвилині зустрічі. При цьому рефері поєдинку Мікаель Фаббрі спочатку показав Хуану жовту картку, але після перегляду VAR посилив покарання, показавши червону картку.

На той час рахунок був нічийним - 1:1 - на гол Кріштіану Роналду (25 хвилина) господарі відповіли голом Філіпе Луїса (45 +1).

Через 5 хвилин після видалення колумбійського хавбека "Ювентуса" Сергій Милинкович-Савич вивів "Лаціо" вперед - 2:1.

Через 5 хвилин всі питання про переможця матчу міг зняти Чіро Іммобіле, але кращий бомбардир "Лаціо" не реалізував пенальті - чудову реакцію продемонстрував Войцех Щесни, який відбив не тільки удар з 11-метрової позначки, але і добивання Чіро.

У компенсований час "Лаціо" все ж вдалося забити третій м'яч - відзначився Феліпе Кайседо, що вийшов на заміну - 3:1.

"Ювентус" зазнав першої поразки в сезоні - "Стара синьйора" упустила хорошу можливість обійти "Інтер" і очолити турнірну таблицю. У команди Мауріціо Сарри 36 очок, що на два очки менше, ніж у "нердазуррі", які свій матч зіграли внічию з іншою римською командою - "Ромою" (0:0).

"Лаціале" набрали 33 очки і скоротили відставання від "Ювентуса" до трьох очок.