>

Збірна України вирвала нічию в останньому матчі відбору на Євро-2020

Другу путівку від нашої групи отримала Португалія.

Збірна України в заключному матчі відбору до Євро-2020 на виїзді зіграла в нічию зі Сербією з рахунком 2:2, причому українці двічі відігралися, поступаючись у рахунку.

Збірна Сербії вийшла вперед уже на 9-й хвилині матчу, коли Душан Тадич реалізував пенальті. На 33-й хвилині Роман Яремчук забив у відповідь, замкнувши головою подачу Віктора Циганкова.

Після перерви, на 56-й хвилині, серб Александар Митрович із близької відстані обіграв воротаря збірної України Андрія П'ятова. У компенсований час Україна зрівняла рахунок після точного удару Артема Бесєдіна.

Збірна України стала переможцем у групі B з 20 очками та зіграє у фінальній частині Євро-2020.

Другу путівку отримала збірна Португалії, чинний чемпіон Європи. Вона набрала 17 очок.

Серби з 14 очками стали третіми. Четверте місце - у Люксембургу, який набрав чотири очки, а останньою виявилася Литва з одним очком.

Оновлення. Огляд поєдинку Сербія - Україна - на сайті офіційного мовника Євро-2020.