>

Брати Азар поАЗАРничали зі збірною Росії в Санкт-Петербурзі в матчі кваліфікації Євро-2020

Бельгія декласувала росіян.

Братья Азар
Братья Азар
У північній столиці Росії - Санкт-Петербурзі відбувся поєдинок кваліфікації Євро-2020 між збірними Росії та Бельгії.

Зустрічалися команди, що вже забезпечили собі вихід до фінальної частини турніру.

Росіяни сподівалися взяти реванш за поразку в 1-му турі в Брюсселі (1:3) і спробувати нав'язати одній з найкращих команд світу боротьбу за перше місце в групі I - до матчу в Санкт-Петербурзі підопічні Станіслава Черчесова відставали від "червоних дияволів" на 3 очки.

Однак підопічні Роберто Мартінеса наочно продемонстрували, що в рівні майстерності гравці збірної Росії не можуть конкурувати з бельгійцями.

Переможець визначився ще до перерви, коли з 19-ї по 40-ву хвилини брати Азар забили 3 м'ячі у ворота росіян.

Відкрив рахунок Азар-молодший - Торган, а потім дублем відзначився і сам Еден 0:3.

У другому таймі Ромелу Лукаку довів рахунок для росіян до непристойного 0:4.

І лише під завісу зустрічі Георгію Джикія вдалося рахунок розмочити 1:4.

Бельгія продовжує мати 100-відсотковий результат на груповому етапі - 9 матчів - 9 перемог.

Такий результат має тільки збірна Італії в групі J.