>

"Шахтар" в очному протистоянні з "Динамо" вбив інтригу в чемпіонаті України (оновлено)

"Гірники" виявилися сильнішими від киян.

У Харкові пройшов визначальний матч чемпіонату України, у якому "Шахтар" переграв "Динамо" 1:0.

Єдиний гол був забитий на 18-й хвилині Сергієм Кривцовим після розіграшу кутового удару. Гол захисника став 200-м голом "Шахтаря" у ворота "Динамо" за всю історію протистояння цих команд.

Зазначимо, що "гірники" протягом практично всього цього нервового поєдинку видавалися свіжішими й активнішими від своїх суперників.

Незважаючи на це, гості також могли забити - один Жерсон Родрігес мав два забійних моменти, один з яких форвард збірної Люксембургу не реалізував за хвилину до гола Кривцова.

Додамо, що на 75-й хвилині матч був на кілька хвилин зупинений через расистські вигуки фанів "Динамо" на адресу Дентіньо.

Після відновлення гри за непристойний жест, адресований уболівальникам "Динамо", з поля був видалений Тайсон.

Також слід додати, що тяжку травму дістав лідер атак "гірників" Жуніор Мораес, який був доставлений у місцеву клініку.

Після поєдинку в Харкові відрив "Шахтаря" від "Динамо" збільшився до 13 очок. Такий гандикап ліквідувати видається практично неможливим.

Оновлення. Огляд матчу "Шахтар" - "Динамо" - на сайті офіційного мовника УПЛ.