>

"Олександрія" вирвала нічию в матчі ЛЄ із "Сент-Етьєном"

Протягом зустрічі французи вели з рахунком 2:0.

На стадіоні "Арена Львів" завершився матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи між ФК "Олександрія" та французьким "Сент-Етьєном".

Українській команді вдалося гідно протистояти іменитому супернику і звести рахунок до нічиєї - 2:2.

Хоча протягом зустрічі французи вели з рахунком 2:0, підопічні Шарана відквитати два м'ячі в кінцівці.

На 24-й хвилині Хазрі реалізував пенальті у ворота "олександрійців".

На 70-й хвилині арбітр не зарахував гол "Олександрії", фіксуючи офсайд у Банади, від якого м'яч влетів у ворота після удару зі штрафного у виконанні Ковальця.

Другий гол французи забили на 73-й хвилині.

84-та хвилина стала щасливою для Безбородька, який пробив Руффо з близької відстані.

В останню хвилину доданого часу Задерака красивим ударом приніс господарям нічию.

Зазначимо, що поєдинок третього туру українського клубу в Сент-Етьєні проти однойменного клубу теж був з нічийним результатом - 1:1. Правда, обидва голи забив півзахисник французів Сілва Габріель.