>

Южненський "Хімік" вперше в історії вийшов у груповий раунд Ліги чемпіонів

В Южному Одеської області завершився другий матч третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів СEV (Конфедерація європейського волейболу), де жіночий волейбольний клуб "Хімік" грав проти чеського "Оломоуца".

З перших хвилин українки захопили ініціативу і тримали лідерство два сети, але п'ятикратному чемпіону Чехії вдалося переломити хід гри. Матч завершився з рахунком 2:3 (25:18, 23:25 19:25, 24:26, 13:15) на користь "Оломоуца", передає Радіо Свобода.

Оскільки перший матч за участю "Хіміка" і "Оломоуца" завершився перемогою українок, а другий - чеського клубу, то команди розіграли "золотий сет". Перемогу святкував "Хімік" - 15:13.

Тепер "Хімік" вперше в історії гратиме у груповому раунді Ліги чемпіонів. Суперниками українок стали італійський клуб "Новара", польський ЛКС (Лодзь) і німецький "Штутгарт".

Перший матч український клуб зіграє на виїзді 19-21 листопада проти чинного переможця турніру "Новара".