>

На Кубку світу з регбі валлійський гравець подвійним ударом нокаутував партнера по збірній

Регбі – гра контактна.

Уельс - Фіджі
У Японії проходить Кубок світу з регбі.

Зустріч у рамках 4-го туру групи D між командами Уельсу і Фіджі (14:7) запам'яталася не тільки тим, що британці після своєї перемоги забезпечили собі вихід до чвертьфіналу, але й одним страшним інцидентом.

На 57-й хвилині поєдинку гравці збірної Уельсу Ден Біггар і Лаям Вільямс у буквальному сенсі не поділили м'яч. Гравці бігли на м'яч, що летів, і Біггар на повній швидкості встромився в плече товариша по команді.

Для певності Лаям ще і приземлився на багатостраждальну голову Біггара.

Потерпілий пролежав на газоні, поки на поле їхав медичний кар, однак потім зміг самостійно встати і покинути поле під оплески глядачів.

Однак через підозри на струс мозку лікарі не дозволили гравцю продовжувати матч, тому додивлявся його з лави запасних.