>

Груба помилка арбітра матчу "Колос"-"Динамо" вплинула на результат поєдинку чемпіонату України

Кияни домоглися великої виїзної перемоги.

В рамках передостаннього туру першого кола Української Прем'єр-ліги дебютант вищого дивізіону "Колос" на стадіоні "Оболонь" ву Києві приймав "Динамо".

Поєдинок видався дуже складним як для команд, так і для суддівської бригади на чолі з Андрієм Коваленком.

Спочатку арбітр з Полтави видалив на 49-й хвилині гравці номінальних гостей Володимира Шепелєва.

А через 5 хвилин Коваленко ухвалив доленосне рішення, коли помилково призначив пенальті у ворота господарів і при цьому видалив захисника "Колоса" Максима Максименка за нібито гру рукою.

Епізод з призначенням пенальті - на сайті офіційного мовника Favbet Ліги.

Віктор Циганков пенальті реалізував і відкрив рахунок у матчі 0:1.

Цей епізод деморалізував клуб з Ковалівки, який буквально розсипався, що дозволило "динамівцям" довести свою перемогу до великої 4:0.

Додамо, що арбітр ще двічі призначав пенальті і обидва рази - у ворота господарів. Причому свій другий 11-метровий Циганков не реалізував. Таким чином, перервалася серія 21-річного хавбека з реалізації пенальті - до цього Віктор успішно реалізував 12 пенальті.

Огляд поєдинку "Колос" - "Динамо" - на сайті офіційного мовника УПЛ.