>

Фіналіст останньої Ліги чемпіонів у домашньому матчі ЛЧ отримав у свої ворота 7 м'ячів

"Баварія" познущалася над "Тоттенхемом".

"Бавария"

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів фіналіст останнього розіграшу турніру – "Тоттенхем" у Лондоні приймав "Баварію".

Матч завершився нищівною поразкою "шпор" 2:7.

Спочатку ніщо не віщувало трагедії для підопічних Моурісіо Почеттіно. На 12-й хвилині корейський легіонер господарів Сон Хин Мін відкрив рахунок у поєдинку 1:0.

На що футболісти "Баварії" відповіли чотирма голами 1:4.

Гол Харрі Кейна, забитого гравцем збірної Англії з пенальті на 61-й хвилині, на час реанімував інтригу.

Але "лихі" вісімдесяті хвилини виявилися катастрофічними для "Тоттенхема" - Серж Гнабрі (83, 87) і Роберт Левандовський (85) забили ще 3 голи у ворота Уго Льоріса – 2:7.

Принизлива поразка англійців.

У складі мюнхенців покером відзначився ексгравець лондонського "Арсеналу" Гнабрі, дубль записав на свій рахунок Левандовський.

Огляд поєдинку - на сайті офіційного мовника Ліги чемпіонів.