>

"Шахтар" поступився "Манчестеру Сіті" в Лізі чемпіонів УЄФА

"Гірники" сухо програли "городянам" - 0:3.

У Харкові завершився матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Манчестером Сіті".

У поєдинку на ОСК "Металіст" чемпіон України поступився переможцю англійської футбольної Прем'єр-ліги з рахунком 0:3.

Гості відкрили рахунок на 24 хвилині - Марез безперешкодно добив м'яч у ворота "Шахтаря" після того, як П'ятову вдалося відбити удар Гюндогана.

"Манчестер Сіті" контролював гру і на 38  хвилині забив удруге. Гюндоган після пасу Мареза завдав удару в ближній кут.

На 76 хвилині Габріел Жезус використав вихід один на один до воріт П'ятова. 3:0 на користь "Манчестера Сіті".

"Шахтар" і "Манчестер Сіті" потрапили в одну групу третій сезон поспіль. Дороги команд уперше перетнулися на груповому етапі Ліги чемпіонів-2017/18. Обидва клуби здобули перемоги на своєму полі: "городяни" виграли матч другого туру - 2:0, "гірники" в заключному турі - 2:1. У сезоні 2018/19 "Сіті" виграв у Харкові 3:0 і 6:0 у Манчестері.

Наступний матч Ліги чемпіонів "Шахтар" проведе 1 жовтня з "Аталантою" в Мілані.