>

"Олімпіакос" розтрощив "Краснодар": відбулися заключні матчі плей-оф Ліги чемпіонів

Через тиждень поєдинки.

Матчами в Піреї, Загребі та Берні завершувалася перша стадія плей-оф Ліги чемпіонів.

У передмісті грецької столиці "Олімпіакос" розтрощив "Краснодар" 4:0.

До 78-ї хвилини ніщо не віщувало катастрофи для російського клубу - господарі мінімально вигравали 1:0, завдяки голу Мігеля Анхеля Герреро.

Але з появою на полі на 75-й хвилині у складі "Олімпіакоса" Лазара Ранджеловича атакуюча лінія пірейців змінилася.

Саме серб своїми точними ударами на 78-й і 85-й хвилинах послав у нокдаун "Краснодар".

Добив російську команду на передостанній хвилині матчу елегантний гол Даніеля Поденсе.

У столиці Швейцарії "Янг Бойз" розписав бойову нічию з "Црвеною Звєздою" 2:2.

А в столиці Хорватії "Динамо" заклало міцний фундамент для проходження в групову стадію турніру, обігравши "Русенборг" 2:0.