>

"Барселона" шедевральним голом Адуріса програла вже в першому матчі чемпіонату Іспанії

Каталонці були "побиті" в Країні Басків.

Ось він - улюбленець баскської публіки

У стартовому матчі іспанської Ла-Ліги цього сезону на чемпіона країни - "Барселону" чекав важкий виїзд у Більбао до місцевого "Атлетіко".

Без Ліонеля Мессі, Серхіо Бускетса і Луїса Суареса, що пішов з поля ще в першому таймі через травму, підопічні Ернесо Вальверде поступилися на "Сан Мамесі" 0:1.

До передостанньої хвилини рахунок був рівним. І цієї миті наставник басків Гаіска Гарітано вирішив випустити на поле капітана команди Аріца Адуріса, мовляв, двох хвилин 38-річному ветерану "Атлетіко" має вистачити на створення чогось особливого.

І ветеран не підвів - першим дотиком Аріц трансформував тривіальний крос у штрафну на чудовий гол.

"Барселона" вже зі старту дарує своїм конкурентам гандикап у боротьбі за "золото".

Нагадаємо, минулого чемпіонату Адуріс реалізував пенальті без жодного кроку розбігу.